Готельно – Рестораний Комплекс "Буковинська Зірка"

- це, перш за все, затишний комплекс, який має свою душу.

Тут працюють виключно люди, які живуть своєю професією, і безперечно готові віддати іскру теплоти та турботи свого серця.


Ресторан у ГРК "Буковинська Зірка"

Ресторан - це завжди смачно. Кухня наближена до української, європейської і звичайно наша колоритна буковинська.
Основний принцип нашої кухні, зберегти свіжий, натуральний смак вихідного продукту, мінімально втрутитись в його природу, аби залишити справжній аромат, та отримати гастрономічну насолоду.

Український кулінарний союз у партнерстві із закладами ресторанно-готельного господарства «Буковинська Зірка» та «Сонячна Долина» ініціював проведення 6-го Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BestCookFest-2019» у с. Бояни 22-24 жовтня 2019 р., в якому візьмуть участь національні команди з різних регіонів України та зарубіжні команди кухарів з 10 країн світу, а саме з Великобританії, Італії, Словаччини, Республіки Бєларусь, Республіки Хорватія, Румунії, Азербайджану, Молдови, Турецької Республіки та  Південної Кореї.
Цей захід зробить значний внесок у справу об’єднання інтересів профільних навчальних закладів і бізнес-структур Чернівецького регіону щодо різних напрямів співробітництва, сприятиме розвитку технологічної науки та популяризації національної кулінарної школи, підвищенню туристичної привабливості м. Чернівці та с. Бояни.